17.11.2010
03.11.2010
moja ilustracja w ostatnim numerze Wysokich Obcasów
Konkurs im. Marii Dokowicz
Gdyby ktoś nie odczytał tych rozmazanych literek na plakacie to ja też tam jestem (już pod 'nowym' nazwiskiem). Zachęcam do trzymania kciuków za mnie. No i oczywiście na wystawę.
11.10.2010
26.09.2010
od 1 października magazyn
Piana
z moją
26.09.2010
Moje zeszyty są w empiku;)
Nowsze posty
Starsze posty
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)